Motorlu Panjur

Panjur motoru çalışıyor ama yukarı kalkmıyorsa, bunun tek sebebi lamelleri tutan çelik askılıkların kopması veya yerinden çıkmasından kaynaklanır. https://www.umitkoycambalkontamiri.com/ ustaları, motorlu panjurlardaki askılıkların kırılması veya yerinden çıkması nedeniyle oluşan arızalarda garantili işçilikle sizlere hizmet vermektedir.

Panjur motoru çalışmıyorsa Ümitköy panjur servisi arızanın giderilmesinde hızlı ve garantili parça değişimi ile Ümitköy ve çevre ilçelere  geneline servis çıkarmaktadır. Panjur motorun yandığında firmamız arayabilir, teknik destek isteyebilirsiniz. Motorun çalışmaması elektriğe bağlı bir arızadan kaynaklanmış olabilir. Motorlu panjurun kumandasılı ise alıcının beyni karışmış olabilir, ya da kısa devre sonucu motor yanmış olabilir. Her marka ve model sorunlarınızda panjur tamir merkezimizi arayabilir, teknik destek alabilirsiniz veya arızanızın çözülmesi için teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. En yakın süre içerisinde panjur servis ekibimiz gelerek sorununuzu çözecektir.

Motorlu panjur sistemlerinin en pahalı parçası motorudur. Çünkü işlemin en çoğunu yapan bu parçadır. Motorunuz yandığında veya arızalandığında değiştirmek istediğinizde panjur tamir merkezimizi arayabilir, teknik destek alabilirsiniz veya arızanızın çözülmesi için teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. En yakın süre içerisinde panjur servis ekibimiz gelerek sorununuzu çözecektir. Ümitköy panjur tamir servisi olarak arızanın neden verdiğini tespit ederek problemlerinize kalıcı çözüm sunar.

TOP